TAKFOTOGENLAMPA, majolika, jugend, 1800/1900-tal.

501247. TAKFOTOGENLAMPA, majolika, jugend, 1800/1900-tal.

Höj- och sänkbar. Höjd enligt bild ca 127 cm. Kupa yttre diameter ca 34 cm.

Slitage, enstaka del saknas, senare kupa, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 309