SKÅLAR, 5 st, glas, "Dala" samt "Lancelot", Orrefors.

501235. SKÅLAR, 5 st, glas, "Dala" samt "Lancelot", Orrefors.

4 skålar, "Dala", Orrefors, diameter ca 9 - 20 cm.
1 skål, "Lancelot", Orrefors, med kartong, diameter ca 15,5 cm.

Slitage, mindre nagg, en mindre skål med tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 762