4 skålar, "Dala", Orrefors, diameter ca 9 - 20 cm. 1 skål, "Lancelot", Orrefors, med kartong, diameter ca 15,5 cm.
Slitage, mindre nagg, en mindre skål med tillverkningsdefekter.