VIKVÄGG, Kina 1900-tal.

VIKVÄGG, Kina 1900-tal.
501225. VIKVÄGG, Kina 1900-tal.

Rumsavdelare i fyra sektioner av svartlackat trä med figurscener, dekorerad med pärlemor, konstmassa och guldbrons.
Längd 184, höjd 184 cm.

Detaljer saknas, bruksskick och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 184, höjd 184 cm.

Antal besök: 6 545