SKEDAR, 21 st, silver, 1900-tal, vikt 225 gram.

501221. SKEDAR, 21 st, silver, 1900-tal, vikt 225 gram.

Kaffe/teskedar, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Oscar L Olausson OLO, Svenska Emaljarbeten SVE, Silvervarufabriken GEWE, K G Markströms MGAB.
Längd 10 - 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10 - 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 412