PENTASSUGLIA FULVIO. Dans, olja på duk, signerad.

501133. PENTASSUGLIA FULVIO. Dans, olja på duk, signerad.

Dagmått 23 x 40 cm.
Falsmått 24 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 23 x 40 cm.
Falsmått 24 x 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 627