PONSI-PETTINEN, MAIJA. "Ljus och Skugga", olja på duk, signerad samt daterad -83.

501106. PONSI-PETTINEN, MAIJA. "Ljus och Skugga", olja på duk, signerad samt daterad -83.

Bildmått 55 x 61 cm.

Smärre skrapmärke ovanför signatur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 55 x 61 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 130