LECH RZEWUSKI. Komposition, blandteknik på duk, signerad samt daterad 1969.

501089. LECH RZEWUSKI. Komposition, blandteknik på duk, signerad samt daterad 1969.

Ca 100 x 80 cm.

Duk släppt något från spännram på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 100 x 80 cm.

Antal besök: 2 454