FÅTÖLJ, stålram, skinn, 1970-tal.

501077. FÅTÖLJ, stålram, skinn, 1970-tal.

Längd ca 85 cm.
Bredd ca 70 cm.
Höjd 92 cm.
Sitthöjd ca 40-48 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 85 cm.
Bredd ca 70 cm.
Höjd 92 cm.
Sitthöjd ca 40-48 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 882