KANDELABER, mässing, senempire, 1800-talets första hälft.

501054. KANDELABER, mässing, senempire, 1800-talets första hälft.

3 ljusarmar.
Höjd 41 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljusarmar.
Höjd 41 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 594