LEKSAKER, 3 delar, Brio samt Leko, 1900-tal.

501027. LEKSAKER, 3 delar, Brio samt Leko, 1900-tal.

1 st lastbil, Leko-"Lasten", Längd ca 45 cm, bredd 15 cm.
1 st räkneleksak, Brio, längd 49,5 cm.
1 st karusell, Brio, diameter på karusell ca 13 cm.

Slitage, kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, kantstött.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 889