FÄLLBORD/SOFFBORD, Eugen Montelin, 1900-talets fjärde kvartal, signerat.

501014. FÄLLBORD/SOFFBORD, Eugen Montelin, 1900-talets fjärde kvartal, signerat.

Soffbord i bl,a björk och masurbjörk. Fällbart. Signerad E Montelin.
Längd 78 cm.
Bredd 87 cm.
Höjd 55 cm.
Ihopfälld, höjd 93 cm, bredd 40 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 78 cm.
Bredd 87 cm.
Höjd 55 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 916