SKÅL, glas, iriserande dekor, Loetz-typ, 1900-talets början.

501011. SKÅL, glas, iriserande dekor, Loetz-typ, 1900-talets början.

Diameter ca 17, höjd ca 8,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 328