GRAFISKA BLAD, 4 st. Bland annat Igge Karlsson och Mary Anne Rose. Signerade.

500902. GRAFISKA BLAD, 4 st. Bland annat Igge Karlsson och Mary Anne Rose. Signerade.

Minsta bladmått ca. 38 x 30 cm.
Största bladmått ca. 48.5 x 66 cm.

Igge Karlsson, Hans Hermansson med mera.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 528