LYKTA, trä, 1800-tal.

LYKTA, trä, 1800-tal.
500889. LYKTA, trä, 1800-tal.

Hexagonal form. Höjd ca 39 cm.

Ytslitage. Renoverad. Torrsprickor. Ett glas med sprickor. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!
500889. LYKTA, trä, 1800-tal.

Antal besök: 430