ELGITARR, Yamaha ERG 121.

500887. ELGITARR, Yamaha ERG 121.

Elgitarr Yamaha ERG 121, svartlackerad. Märkt Yamaha ERG 121.
Längd 98 cm.
Medföljer Softcase, Rockbag.

Bruksskick. Topp med slipspår.
Repor. Avslag. Stötmärke, Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.
Medföljer Softcase, Rockbag.

Antal besök: 2 006