Elgitarr Yamaha ERG 121, svartlackerad. Märkt Yamaha ERG 121. Längd 98 cm. Medföljer Softcase, Rockbag.
Bruksskick. Topp med slipspår. Repor. Avslag. Stötmärke, Ej funktionstestad.