BRICKBORD, Hans Bölling, Krüger, Danmark, 1900/2000-tal.

50083. BRICKBORD, Hans Bölling, Krüger, Danmark, 1900/2000-tal.

Bok med två brickor. Höjd 56, diameter 50 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 9 240