GITARR, akustisk, Classic.

GITARR, akustisk, Classic.
500821. GITARR, akustisk, Classic.

Akustiskgitarr, Classic.
Längd 100 cm.
Etikettmärkt Special Edition Classic.
Medföljer svart softcase.

Bruksskick.
Tre strängar saknas, repor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akustiskgitarr, Classic.
Längd 100 cm.
Medföljer svart softcase.

Bruksskick.
Tre strängar saknas, repor.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 872