KAFFEKOPPAR MED FAT, 12 st samt SOCKERSKÅL, flintgods, Haviland & Co, Limoges, Frankrike, 1900-talets första hälft.

500799. KAFFEKOPPAR MED FAT, 12 st samt SOCKERSKÅL, flintgods, Haviland & Co, Limoges, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Kopp, diameter ca. 9,5 cm. Fat, diameter ca. 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 951