Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
CARL VEILSÖ. Innegård med höns. Olja på duk. Signerad C Veilsö.
50077. CARL VEILSÖ. Innegård med höns. Olja på duk. Signerad C Veilsö.
30x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x40 cm.
Garpenhus Auktioner
3 147