DOLK, orientalisk, replika.

DOLK, orientalisk, replika.
500767. DOLK, orientalisk, replika.

Bladets längd 43 cm. Total längd 58 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 728