MÜLLER KURZWELLY. Marint motiv, färgtryck, signerad och daterad 1899 i trycket.

500725. MÜLLER KURZWELLY. Marint motiv, färgtryck, signerad och daterad 1899 i trycket.

Bildytans storlek ca 40,5 x 62 cm.

Ramens yttermått 64 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens yttermått 64 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 764