GITARR, akustisk, Benton, 1900-talets andra hälft.

500719. GITARR, akustisk, Benton, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad, stålsträngad gitarr. Etikettmärkt Benton Art no: 76550006.
Längd 102 cm.
Medföljer axelrem, Levy´s.

Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 102 cm.
Medföljer axelrem, Levy´s.

Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 6 077