BERTIL JANSSON. "Dyner vid Skagen". Akvarell, signerad och daterad -95.

500685. BERTIL JANSSON. "Dyner vid Skagen". Akvarell, signerad och daterad -95.

Ca. 17x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 17x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 801