VÄGGSKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal.

500643. VÄGGSKÅP, allmoge, tidigt 1800-tal.

Daterad 1819. Bemålat, längd ca. 69, bredd 31, höjd 82 cm.

Slitage, rost, avslag, något maskstunget, lås saknas. Lister saknas ställvis.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 690