ARNE VODDER. Sideboard Sibast Möbler, Danmark. 1960-talet.

500591. ARNE VODDER. Sideboard Sibast Möbler, Danmark. 1960-talet.

Betsat rosenträ, höjd 76, längd 183, bredd 49 cm.

Bruksslitage, 1 lådhandtag skadat vid kanten, fläckar, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 7 129