STOLAR, 8 st, Arne Vodder, Sibast Furniture, Danmark, 1960-talet.

500585. STOLAR, 8 st, Arne Vodder, Sibast Furniture, Danmark, 1960-talet.

Stolar i rosenträ, höjd 77, bredd 50, djup 45 cm.

Bruksslitage, textilier slitna, övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 043