VITRINSKÅP, empirestil, 1900-talets första del.

500538. VITRINSKÅP, empirestil, 1900-talets första del.

Vitrinskåp målat i gustaviansk vit med fasettslipat glas och dekor i form av bl. a. kolonner och fleuronger
Höjd 142 cm
Bredd 98 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 142 cm
Bredd 98 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 623