TRAPPSTEGE, retro, industridesign.

500511. TRAPPSTEGE, retro, industridesign.

Grålackerad järnstomme, steg i bok.
Höjd 147 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 147 cm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 998