MÅNSKENSLAMPA, 1800/1900-tal.

MÅNSKENSLAMPA, 1800/1900-tal.
500372. MÅNSKENSLAMPA, 1800/1900-tal.

Rosa kupa, kupans höjd ca 40 cm.

Komplett. Full funktion. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640