KARMSTOLAR, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

500312. KARMSTOLAR, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Klädda med grönt läder.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 565