SKÄNK/SIDEBOARD, ek. 1940-tal.

500310. SKÄNK/SIDEBOARD, ek. 1940-tal.

Bredd/längd 162, djup 41, höjd 116 cm.

Slitage, smärre stötmärken.
Lås till vänster nedre dörr saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre stötmärken.

Antal besök: 449