KANDELABER, silver, Karl J Ottesen, Norge, 1900-tal. 830, ca 749 gram.

500301. KANDELABER, silver, Karl J Ottesen, Norge, 1900-tal. 830, ca 749 gram.

Kandelaber, höjd ca 17 cm, vikt ca 749 gram.

Fläckar & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar & repor.

Antal besök: 1 938