SEKRETÄR, 1900-talets första hälft.

500247. SEKRETÄR, 1900-talets första hälft.

Fanerad med björk. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning och lådår. Tre lådor under skrivklaff. Längd 83. Bredd 46. Höjd 101 cm.

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 796