BORDSLYSTER OCH VÄGGLYSTRAR, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

500232. BORDSLYSTER OCH VÄGGLYSTRAR, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.

Stomme av mässing. Behängda med prismor. Två ljushållare vardera. Vägglystrar med en ljuspunkt vardera. Höjd ca 37 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630