SYBORD, Karl-Johan, fanerat trä, 18/1900-tal.

500224. SYBORD, Karl-Johan, fanerat trä, 18/1900-tal.

Låda i sargen, träfanerat.
Längd 59,5 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 76 cm.

Sprickor, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda i sargen, träfanerat.
Längd 59,5 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 76 cm.

Sprickor, slitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 402