MIKROFONER, 4 st, bla TSM MT87 och Shure SM57.

50014. MIKROFONER, 4 st, bla TSM MT87 och Shure SM57.

Höjd 15,5-19 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5-19 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 4 459