PARTI VYKORT, ca. 900 st, svenska och utländska, 1800-/1900-tal.

500095. PARTI VYKORT, ca. 900 st, svenska och utländska, 1800-/1900-tal.

Vykort, de svenska med motiv från bl.a. Stockholm och Visby, skrivna och oskrivna, program/inbjudningar, kuponger mm.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Antal besök: 443