LARS JOHANSSON. TAVLA, färglitografi 13/40, signerad L.Johansson, papegoja.

500054. LARS JOHANSSON. TAVLA, färglitografi 13/40, signerad L.Johansson, papegoja.

Lars Johansson (1945 - ).
Bildmått 27 x 20 cm.
Rammått 51 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lars Johansson (1945 - ).
Bildmått 27 x 20 cm.
Rammått 51 x 41 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 912