TENNFAT, 12 st, tenn, Olle Olsson, Östersund, 1900-tal.

500044. TENNFAT, 12 st, tenn, Olle Olsson, Östersund, 1900-tal.

12 tennfat.
Diameter 28,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tennfat.
Diameter 28,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 183