SAMLING SKRIVSTÄLL, 9 delar, vitmetall, 1900-talets början.

499952. SAMLING SKRIVSTÄLL, 9 delar, vitmetall, 1900-talets början.

Olika modeller.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller.

Bruksslitage.

Antal besök: 399