SKRIVBYRÅ, furu, 1800-talets slut.

49993. SKRIVBYRÅ, furu, 1800-talets slut.

Nyckel finns. Längd 106, bredd 46, höjd 107 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 812