SOFFBORD MED KLAFFAR, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

49991. SOFFBORD MED KLAFFAR, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 108, bredd 63, höjd 59, total längd ca 153 cm.

Bruksslitage, skiva med krackelyrer i lack samt stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 123