KISTA, betsad fur med smidesbeslag, tidigt 1900-tal.

499908. KISTA, betsad fur med smidesbeslag, tidigt 1900-tal.

Längd 127, bredd 42, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 534