VAS samt SKÅL, glas. Michael Ahlefeldt-Laurvig, Signerade.

499879. VAS samt SKÅL, glas. Michael Ahlefeldt-Laurvig, Signerade.

Höjd ca. 13.5 samt 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13.5 samt 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 334