MATSALSGRUPP, 9-delar, teak, David Nygrens Möbelfabrik Målilla.

499796. MATSALSGRUPP, 9-delar, teak, David Nygrens Möbelfabrik Målilla.

Bord diameter 120 cm, höjd 75 cm medföljer 2 iläggsskivor med bredd 60 cm st.
Stolar 8 st rygghöjd, 78 cm bred 49 cm, sitthöjd 45 cm.

Stolar med slitage samt några dynor med fläckar.
Bord med mindre fanérskada samt mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 967