KERAMIK, 4 delar, "Argenta", Willhelm Kåge, Gustafsberg.

499784. KERAMIK, 4 delar, "Argenta", Willhelm Kåge, Gustafsberg.

Vas höjd 13,5 cm.
Fat diameter 19 cm.
Skålar diameter 15 respektive 10 cm.

Vas krackelad, den större skålen med nagg på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 13,5 cm.
Fat diameter 19 cm.

Antal besök: 282