FIGURIN, glas "Ruby Bird", Oiva Toikka, Nuutajärvi/Iittala, signerad, formgiven 1992.

49971. FIGURIN, glas "Ruby Bird", Oiva Toikka, Nuutajärvi/Iittala, signerad, formgiven 1992.

Röd med silverfärgad dekor. Höjd 12,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 311