OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskarfamiljer på strand, olja duk, signerad A Boûlger.

499693. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskarfamiljer på strand, olja duk, signerad A Boûlger.

76x127 cm, rammått 96x149 cm
Holland 1800/1900-talets början.

Smutsig, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

76x127 cm, rammått 96x149 cm

Smutsig, retuscher.

Antal besök: 475