YTTERFODER, 1 par, keramik, jugend, Wilhelm Schiller & Son, Österrike, 1900-talets början.

499685. YTTERFODER, 1 par, keramik, jugend, Wilhelm Schiller & Son, Österrike, 1900-talets början.

Längd 25, höjd 13,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25, höjd 13,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 916