BORDSLAMPA, keramik, Tilgmans, signerad samt daterad -58.

499651. BORDSLAMPA, keramik, Tilgmans, signerad samt daterad -58.

Total höjd inkl skärm ca 70 cm.

Bruksslitage Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346